O nas

Drodzy Rodzice!

"Mali Geniusze" to miejsce, mające być alternatywą dla istniejących żłobków i klubików malucha w Krakowie. Wiem dobrze jak trudnym zadaniem jest zapewnienie dziecku optymalnych warunków rozwoju, gdyż sama jestem mamą dwuletniego Tymona. Doświadczyłam nie lada kłopotów ze znalezieniem odpowiedniego miejsca opieki, takiego, które przyciągnęło moją uwagę i zyskało moje zaufanie od razu i to w 100%. Łatwo bowiem jest wkleić na stronę kilka frazesów o ciepłej domowej atmosferze, wyszkolonym personelu, zaskakujących zajęciach dodatkowych i smacznych posiłkach. Oczywistym jest, że każde z miejsc opieki nad dzieckiem powinno takowe standardy spełniać!!! Ja szukałam czegoś więcej. Chciałam by mój synek, w tak ważnym okresie swojego życia, znalazł miejsce, w którym po prostu będzie czuł się dobrze, bezpiecznie, z którego będzie wracał szczęśliwy i co dzień bogatszy w nowe doświadczenia. Dlatego sama postanowiłam otworzyć prywatny żłobek i zająć się opieką w dalszym ciągu na pełny etat, lecz dla większej ilości dzieci.

"Mali Geniusze" to miejsce z założenia dla dzieci, miejsce w którym dzieci mają się czuć bezpiecznie oraz pewnie pod nieobecność rodziców, jednocześnie rodzice musza być stuprocentowo pewni, że ich „mały ludzik” jest w odpowiedzialnych rękach. Tutaj maluchy powinny przyjść (bądź zostać przyprowadzone) i spędzić czas w możliwie najlepszy dla siebie sposób. Opiekunki 'podążają za dzieckiem', bacznie go obserwują, pozwalają na bezpieczną aktywność, wprowadzają nowe przyzwyczajenia, spokojnie i cierpliwie uczą nowych zdolności, pomagają odnaleźć się w nowej grupie czy nowej sytuacji.

Dla rodziców z kolei, ważnie jest, kto opiekuje się ich latoroślą – jestem magistrem psychologii, z dwuletnim doświadczeniem w pracy w przedszkolu oraz takim samym stażem z własnym dzieckiem.

Moim zadaniem jest wzbudzić Wasze zaufanie, wspomóc Was w opiece nad dzieckiem, dać możliwość powrotu do pracy bez obaw o bezpieczeństwo swojej pociechy. Dlatego gorąco zapraszam Państwa do poznania mojej osoby bliżej.

Bardzo proszę o potraktowanie powyższego tekstu tylko jako wprowadzenie do uzyskania pełnej informacji na temat sposobów, w jaki zapewnię Państwu odpowiedzialną, profesjonalną a przede wszystkim bezpieczną opiekę nad Waszym dzieckiem.

Zapraszam do mojego żłobka abyście mogli Państwo zapoznać się z pełną ofertą a ja chętnie porozmawiam oraz szczegółowo odpowiem na wszystkie Wasze pytania.

Do zobaczenia
Karolina Bartczak